up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bestsellery

O kidinn

W Kidinn znajdziesz najlepsze ubrania i sprzęt sportowy dla dzieci.
Kidinn oferuje kompletną gamę dziecięcej odzieży i obuwia sportowego, aby ułatwić maluchom osiąganie ich sportowych celów dzięki wsparciu wielkich marek. Mamy zarówno chłopięce buty piłkarskie, idealne do strzelenia pierwszego w życiu gola, dziecięce kurtki i buty trekkingowe, które ułatwią przeprawę przez górskie szklaki, jak i buty sportowe dla najmłodszych, niestrudzonych biegaczy.
Chcemy wspomóc Cię w misji zaszczepiania w dziecku zdrowego stylu życia poprzez zachęcanie go do ruchu na świeżym powietrzu i udziału w zajęciach pozalekcyjnych. Powinniśmy nakłaniać nasze pociechy do uprawiania jakiegokolwiek sportu: piłki nożnej, pływania, gry w tenisa, biegania, jazdy na nartach czy wycieczek górskich.
Poprzez sport dzieci odkrywają swoje umiejętności, poznają znaczenie słowa „wysiłek”, a także zawierają nowe przyjaźnie. Ułatwiajmy więc dzieciakom osiąganie ich sportowych celów poprzez dobór odpowiedniej odzieży – wygodnej i „oddychającej”. Na Kidinn.com znajdziesz techniczną odzież dla dzieci, z nadrukami i w pełnej gamie kolorystycznej, najlepszych marek, takich jak Nike, adidas, Columbia, The North Face, Salomon, Timberland…
Doskonale wiemy, że komfort i bezpieczeństwo są kwestią niezwykle istotną przy zakupie dziecięcego obuwia, dlatego też w dziale butów dla dzieci odkryjesz modele, w których Twoja pociecha będzie mogła bezpiecznie biegać i skakać jak szalona.
Wszystko, czego potrzebujesz dla swojego dziecka, by czuło się modnie i wygodnie w szkole, w trakcie uprawiania sportu lub podczas wędrówek po górach, znajdziesz w Kidinn – sklepie specjalizującym się w sprzedaży odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci.

clouse menu Zamknij