Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

4moms

4moms Starter Set

  • 4moms Starter Set
  • 4moms Starter Set

4moms Starter Set

Opis produktu 4moms Starter Set

Magia magnetyczna - magnesy pomagają utrzymać miski i talerze na miejscu na tacy 4moms. Zminimalizuj bałagan, aby zapobiec niechcianym wyciekom i pomóc w samodzielnym karmieniu. Zestaw startowy składa się z dwóch dużych misek i pokrywek, dwóch małych misek i pokrywek, jednego talerza i zestawu (widelec / łyżka).

Czy szukasz produktów dziecka marki 4moms? Na kidinn, w sklepie online dziecka , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów dziecka, m.in 4moms Starter Set. W tym momencie 4moms Starter Set jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla dziecka i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy 4moms Starter Set

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij