up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Tecnifibre

Tecnifibre

Kategorii

Bekledning

Sporty rakietowe

Wszystko ( Tecnifibre )

O Tecnifibre

Tecnifibre, The Players 'Company

Tecnifibre wspiera graczy w ich sportowym doświadczeniu od ponad 40 lat, zaczynając od prostego potwierdzenia: każdy gracz jest wyjątkowy, a gra na odpowiednim sprzęcie jest kluczowym czynnikiem wydajności.

Zrodzona z innowacji technologicznych w zakresie sznurków, marka poszerzyła swoją wiedzę we wszystkich kategoriach produktów: sznurkach, rakietach, piłkach, tekstyliach, torbach, maszynach do naciągania itp., Co pozwala obecnie na prowadzenie 2/3 jej działalności za granicą.

Dziś Tecnifibre jest solidnym partnerem niektórych z największych imprez ATP Pro Tour, ale towarzyszy także sławnym zawodnikom światowej klasy, takim jak Daniil Miedwiediew i Iga Świątek (tenis) czy Mohamed Shorbagy i Nour el Sherbini (squash).

Będąc częścią grupy Lacoste od 2017 roku, marka stale się rozwija, pozostając wierna swoim wartościom bliskości, autentyczności, innowacyjności i dzielenia się, z bardzo jasnym celem: stać się istotną marką dla swojej społeczności graczy.


clouse menu Zamknij